Prostřednictvím naší divize (dceřinné společnosti) ITA-SKI SCHOOL provozujeme mobilní lyžařskou školu, která přijede za Vámi na místo určení v oblasti prozatím v oblasti Alpe di Siusi / Val Gardena, do budoucna kamkoliv v regionu Jižního Tyrolska (Alto Adige).

Výuku lyžování organizujeme buď v individuální formě, tedy privátní výuka českým instruktorem, nebo skupinové kurzy, které pořádáme prozatím ve spolupráci s lokální lyžařskou školou. V rámci lyžování zajišťujeme i dětské, rodinné nebo firemní závody a doprovodný program. Věkové ohraničení adeptů je 3 roky, horní hranice není. Zajišťujeme i výuku snowboardingu a telemarku v českém jazyce.

Mimo výuku též pořádáme tématické celodenní výlety na lyžích – ski safari, využívajíce výhod místních tras, včetně známé Sella Rondy (okruh kolem masivu Sella), opět se zkušeným českých průvodcem. Samozřejmou součástí výuky může být i videoanalýza jízdy klienta s patřičným výkladem.

Výuku organizuje a mnohdy též osobně zajišťuje lyžařský instruktor s kvalifikací „Učitel a trenér lyžování SLČR“ – Ladislav Janků – více informací zde (Český instruktor v Dolomitech) , který v oblastí působí již řadu let.