Hotely

Zde uvádíme zatím pouze přehled našich smluvních partnerů – hotelů, pozdějí bude doplněn o prezentace a další užitečné informace.

Přehled hotelů nahoře, přímo ve středisku Alpe di Siusi, bez nutnosti dojíždění autem či lanovkou:

Adler Lodge *****S

Nejnovější hotel na velmi luxusní úrovni, zkonstruovaný z dřevěného masivu, disponující i vlastními dvoupatrovými chatkami, které, stejně jako suites v hlavní části hotelu, nabízí mimořádný komfort a nádherný výhled na Sasslong.

Alpina Dolomites *****

Alpina Dolomites je ultramoderní 5hvězdičkový hotel s nápadnou skleněnou fasádou a wellness centrem s krytým a venkovním bazénem, situovaný ​​přímo na sjezdovce v Alpe di Siusi.

Berghotel Zorzi ***

Horský hotel Zorzi nabízí rodinnou atmosféru, příjemný komfort a výjezd přímo na sjezdovku.

Gstatsch ***

Hotel Gstatsch se nachází přímo pod kabinkovou lanovkou Castelrotto-Compatsch a jen pár minut autem od sjezdovek, nabízí krytý bazén a wellness centrum.

Chalet Dolomites ***

Rodinný hotel Chalet Dolomites je položen přímo v centru lokality Compatsch, přímo nad sjezdovkou, v těsné blízkosti Skipass Office.

Icaro ***S

Hotel Icaro je moderní horský hotel na vrcholku sjezdovky Monte Piz, který nabízí vřelou pohostinnost a jedinečné prostředí zaručující pohodovou dovolenou.

Piccolo ***

Cenově velmi dostupný rodinný hotel s bazeném nabízí úchvatný pohled na Sciliar, sjezd z hotelu přímo na sjezdovku.

Plaza ***

Hotel Seiser Alm Plaza se nachází v srdci přírodního parku Sciliar. Je v něm útulný bar s krbem, sauna a restaurace, kde se podávají krajové speciality.

Saltria ****

Čtyřhvězdičkový Hotel Saltria – True Alpine Living poskytuje pohodlí a relaxaci ve svém dobře vybaveném wellness centru se saunou, vířivkou, tureckou lázní a krytým bazénem, vše přímo pod sjezdovkou Florian, přímo před hotelem je k dispozici dětská školka.

Steger Dellai ****

Hotel Steger Dellai se nachází 1900 metrů nad mořem, v srdci Dolomit v oblasti Seiser Alm, a poskytuje úžasný výhled na horský masiv Sciliar, elegantní restauraci a relaxační zařízení, též nabízí ideální dostupnost k místní perle gastronomie Gostner Schwaige.

Urthaler *****

Hotel Urthaler je první alpský hotel postavený výhradně z masivního dřeva, leží v nadmořské výšce 1850 metrů v Alpe di Siusi a nabízí luxusní wellness centrum.

Upozornění: častá totální vyprodanost aneb ubytovací zařízení spíše menších a středních rozměrů a až neuvěřitelné procento stálé klientely, jejímž příslušníkem se stane snad každý, kdo do těchto končin jednou zavítá – proto doporučujeme všem zájemcům i našicm stálým klientům objednávat ubytování na sezónu dopředu, tedy i rok předem, neboť na podzim již bývá problém nalézt volné kapacity na další rok.

Partnerské hotely v údolí:

Arvina ***

Designový Hotel Arvina má panoramatickou polohu, 2 km od centra obce Siusi allo Sciliar. Nabízí vířivku a senné lázně zdarma. Pokoje jsou moderní a některé mají balkon s výhledem na hory.