O NÁS

Naše lyžařská škola ITA-SKI SCHOOL působí zejména v oblasti Alpe di Siusi / Val Gardena v Itálii, dle požadavků klientů jsme schopni vyslat naše lyžařské instruktory i do jiných středisek v regionech Jižní Tyrolsko (Alto Adige) a Trentino.

VÝUKA LYŽOVÁNÍ

Výuku lyžování organizujeme buď v individuální formě, tedy privátní výuka českým instruktorem, nebo skupinové kurzy, které pořádáme prozatím ve spolupráci s lokální lyžařskou školou. V rámci lyžování zajišťujeme i dětské, rodinné nebo firemní závody a doprovodný program. Věkové ohraničení adeptů je 3 roky, horní hranice není. Zajišťujeme i výuku snowboardingu a telemarku v českém jazyce. Samozřejmou součástí výuky může být i videoanalýza jízdy klienta s patřičným výkladem.

SKI SAFARI

Mimo výuku též pořádáme tematické celodenní výlety na lyžích – ski safari, využívajíce výhod místních tras, včetně známé Sella Rondy (okruh kolem masivu Sella), opět se zkušeným českých průvodcem.

GASTROTOUR

Pro gurmány pořádáme i gastrovýlety na lyžích zaměřené na návštěvu těch nejvyhlášenějších kulinářských podniků v regionu (např. Gostner Schwaige, Emilio Comici, Baita Sofia).

VEČERNÍ PROGRAM

Pro vyplnění večerů dalším programem pro malé i velké pořádáme i noční sáňkování s aperitivem nebo večeří na některé z horských chat, kam zajišťujeme dopravu na skútrech či rolbou, což je zážitek zejména pro děti, ale též vhodná náplň různých oslav. Z chat Zallinger a Molignon pak garantujeme veselý zážitek při dlouhém sjezdu dolů.

FIREMNÍ AKCE

Pořádáme i teambuldingové akce pro firmy i větší korporace, sestavujeme nejen lyžařský program na míru dle přání klienta.

SPOLUPRÁCE

Naše škola aktivně spolupracuje již řadu let s místní lyžařskou školou Scuola Sci Sciliar 3000, která nám poskytuje kvalitní certifikované instruktory v případě větší poptávky, též nám umožňuje využití jejich dětské školky vybavené pojízdnými přepravními pásy.

Naše škola a její instruktoři se rovněž ve spolupráci s magazínem SNOW podílí na organizaci akce SNOW KidCamp – doporučujeme shlédnutí tohoto prezentačního videa: Prezentace SNOW KidCamp

VEDENÍ ŠKOLY

Lyžařskou školu vede a výuku organizuje a mnohdy též osobně zajišťuje lyžařský instruktor s kvalifikací „Učitel a trenér lyžování Svazu lyžařů ČR“ – Ladislav Jack Janků – více informací zde (Český instruktor v Dolomitech) , který v oblastí působí již řadu let.